China Attic Shuttle fabrika dhe prodhuesit |INFORMOJ

Anije papafingo

Përshkrim i shkurtër:

1. Sistemi i anijes së papafingo është një lloj zgjidhjeje plotësisht e automatizuar e ruajtjes për kazanët dhe kartonët.Mund të ruajë mallrat shpejt dhe me saktësi, duke zënë më pak hapësirë ​​ruajtjeje, duke kërkuar më pak hapësirë ​​dhe është në një stil më fleksibël.

2. Anije papafingo, e pajisur me një pirun të lëvizshëm dhe të tërheqshëm lart e poshtë, lëviz përgjatë raftit për të realizuar ngarkimin dhe shkarkimin në nivele të ndryshme.

3. Efikasiteti i punës i Sistemit Attic Shuttle nuk është më i lartë se sistemi Multi Shuttle.Pra, është më i përshtatshëm për një magazinë që kërkon efikasitet jo aq të lartë, në mënyrë që të kursejë kosto për përdoruesit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Analiza e produktit

Çfarë lloj mallrash janë të përshtatshme për sistemin e magazinimit të anijes papafingo?

Lloji i paketës së mallrave: Kosha, kartona, kuti etj.
Pesha e mallrave: Gjerësia 400, Thellësia 600, Lartësia 100-400 mm
Dimensioni i mirë (mm): <=35 kg
Lartësia e funksionimit <=3 m

②Veçoritë

I shpejtë, me kosto efektive.
Kërkesa e ulët për strukturën e magazinës, lartësinë e ndërtesës dhe kërkesat e ngarkimit të dyshemesë.
Nuk ka nevojë për shina të sipërme dhe të dyshemesë, strukturë e thjeshtë me raft.
Zgjedhja më e mirë për ruajtjen, grumbullimin dhe rimbushjen e mallrave të vogla dhe të ndryshme.
Një zgjidhje efikase për ruajtjen e përkohshme dhe funksionimin mbështetës në anën e linjës së prodhimit.

③Dizajn, Test, Garanci&Industria e aplikueshme

Dizajn
Dizajni falas mund të sigurohet me informacionin e mëposhtëm.
Zona e ruajtjes së magazinës Gjatësia____mm ​​x Gjerësia____mm ​​x Lartësia e pastër___mm.
Kanë/kartona Gjatësia____mm ​​x Gjerësia____mm ​​x Lartësia___mm ​​x Pesha_____kg.
Temperatura e magazinës_____gradë Celsius
Efiçenca në hyrje dhe në dalje: Sasia e koshave/kartonave në orë_____

Test
Attic Shuttle do të testohet përpara dorëzimit.Inxhinieri do të testojë të gjithë sistemin në vend ose në internet.

Garancia
Garancia është një vit.Përgjigje e shpejtë brenda 24 orëve për klientin jashtë shtetit.Së pari testoni në internet dhe rregulloni, nëse nuk mund të riparohet në internet, inxhinieri do të shkojë dhe do t'i zgjidhë problemet në vend.Pjesë këmbimi falas do të furnizohen gjatë kohës së garancisë.

Industria e aplikueshme
Magazinimi i zinxhirit të ftohtë (-25 gradë), magazina frigoriferike, tregtia elektronike, qendra DC, ushqimi dhe pijet, kimikatet, industria farmaceutike, automobilat, bateri litium etj.

Rastet e projektit

Pse na zgjodhet ne?


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na ndiq

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner